KONST / Litografier / Litografi 8639038
nr 863 9038
Litografi
John Bauer, Osignerad, Den lilla Prinsessan och trollen, motivet: 12x9, 5
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 2 december 2013
kl 20:33:17
500 kr
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.800 kr